{{locationDetails}}

{{locationDetails}}

بازگشت به فیلتر ها

بررسی زیر گروه ها

 • لیستی مطابق با جستجوی شما وجود ندارد فیلتر تنظیم مجدد
 • سامانه ثبت نام باشگاه های ورزشی کشور

  سامانه ثبت نام مربیان و ورزشکاران ایران یا به‌اختصار سموا، بانک جامعی است که اطلاعات هزاران باشگاه ورزشی را در بستری مناسب و قابل‌اعتماد به ورزشکاران و مربیان سراسر کشور ارائه می‌دهد.

  این سامانه امکان ثبت نام باشگاه های ورزشی مختلف در رشته های ورزشی متفاوت را فراهم کرده و ارتباطی جاری را بین ورزشکاران با باشگاه ها برقرار نموده است.

  ثبت نام باشگاه ورزشی ایران

  همان‌طور که گفتیم ما در سموا بستری را برای ثبت نام باشگاه های ورزشی مختلف در سرتاسر کشور فراهم آورده‌ایم؛ باشگاه‌داران محترم بعد از ثبت نام در سایت می‌توانند از سرفصل «باشگاه ها» گزینه ثبت نام باشگاه‌دار را انتخاب کرده و با واردکردن اطلاعات و خدمات باشگاه خود در سایت، صفحه باشگاه را ایجاد نموده و به‌آسانی نسبت به جذب مشتریان وفادار اقدام کنند.

  از جمله اطلاعاتی که درباره باشگاه های ورزشی ایران در سموا می‌توانید پیدا کنید:

  • باشگاه های ورزشی قم

  • باشگاه های ورزشی تهران

  • باشگاه های ورزشی دیگر شهرهای ایران

  • و بهترین باشگاه های ورزشی اطرافتان

  بهترین باشگاه ورزشی اطرافتان را پیدا کنید:

  ازآنجایی‌که اطلاعات باشگاه ها در سایت سموا از طریق ثبت نام باشگاه ورزشی توسط خود باشگاه‌دار وارد می‌شود، اغلب اطلاعاتی کاربردی و کامل بوده و افراد می‌تواند به آن‌ها برای انتخاب باشگاه استناد کنند؛ این اطلاعات از ساعت سانس بانوان و آقایان گرفته تا مشخصات مربیان باشگاه، افتخارات، آدرس و رشته هایی که در باشگاه وجود دارند را شامل می‌شوند.

  با دسترسی به این اطلاعات می‌توانید به‌سرعت و به‌راحتی مشخصات دقیق باشگاه هایی که در اطرافتان قرار گرفته است را مشاهده کرده و نسبت به انتخاب بهترین باشگاه باتوجه‌به نظرات و تجربیات کاربران اقدام نمایید.

  حامیان ما

  سازمان ها و ارگان هایی که در این مسیر همراه ما بوده و هستند.

  logo_park_elm
  smfir

  سموا

  در سامانه مربیان و ورزشکاران ایران، نیازهای اساسی مربیان و ورزشکاران بررسی شده است. بخش زیادی از این نیازها با توجه به نوع رشته، جنسیت، سن، سال و فاکتورهای دیگر متغییر است که نیاز به مشارکت بالای همه جامعه ورزشی دارد. منتظر حضور گرم شما در خانواده سموا هستیم…

  جهت اطلاع از خبرهای داغ ورزشی و دریافت تخفیف های ما، عضویت در خبرنامه را از دست ندهید.

  تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه فرهنگی ورزشی سلامتی پارسیان می‌باشد

  libero. vel, tristique odio Lorem nunc ipsum in Curabitur lectus