کسب مجوز برای افتتاح باشگاه ورزشی

مراحل کسب مجوز به منظور راه‌اندازی باشگاه ورزشی

پیشرفت زندگی ماشینی، تحرک و پویایی افراد جامعه را نسبت به گذشته بسیار کاهش داده است. تنها راه حل برای داشتن تحرک و سلامت جسمانی، مراجعه به باشگاه ورزشی و داشتن یک روتین ورزشی ثابت است. بنابراین باشگاه‌های ورزشی، بخش عمده‌ای از سلامت جامعه را در زندگی ماشینی امروز، به افراد جامعه برگردانده‌اند.
برای دریافت مجوز تأسیس باشگاه ورزشی، شرایط و ضوابط حقوقی خاصی وجود دارد. سعی داریم تا از این طریق، راهنمایی جامعی را برای علاقه‌مندان به راه اندازی این بیزنس پرهیجان ارائه دهیم.

mojavez

شرایط اخذ مجوز باشگاه ورزشی

ضوابط خاص مجوز باشگاه ورزشی

مزایای اخذ مجوز باشگاه ورزشی

با اخذ مجوز باشگاه ورزشی می توانید از وام ها و تسهیلات مرتبط برای تجهیز و ارتقای کیفیت واحد صنفی خود بهره‌مند شوید. اگر در باشگاه ورزشی خود دارای رشته یا فیلد ورزشی خاصی باشید که دارای مسابقات کشوری یا بین المللی هستند با کسب رتبه در این مسابقات می توانید از امتیازها و حمایت های خاص نهادهای مرتبط بهره مند شوید.

مراحل اخذ مجوز

پس از تهیه مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز باید پرونده ی خود را تکمیل و به اداره ی ورزش استان مراجعه نمایید
بخش فنی مهندسی اداره کل استان پس از بررسی های لازم از پرونده ی شما بازرسی را برای بازدید از مکان مورد نظر شما برای تاسیس باشگاه میفرستد
در صورتی که بخش فنی مهندسی استان پرونده شما را تایید نماید به کمیسیون ماده 5 باشگاه های ورزشی برای بررسی های مرتبط انتقال داده میشوید
چنان چه امور باشگاه های اداره ورزش پرونده ی شما را تایید و صلاحیت شما را قبول کند.مجوز باشگاه ورزشی شما صادر خواهد شد.

مدت زمان مورد نیاز از ثبت تا اخذ مجوز باشگاه ورزشی حدود 30 الی 45 روز کاری می باشد
هزینه ی تاسیس باشگاه ورزشی نیز چیزی حدود 4000000 ریال میباشد.

گرفتن مجوز باشگاه ورزشی نسبت به دیگر کسب و کارها کمی پیچیده تر و مراحل ثبت گسترده تری را دارد.برای این که بتوانید در مدت زمان کوتاه تر به نتیجه ی مورد نظر خود برسید بهتر است از طریق وکیل و یک موسسه حقوقی معتبر و باتجربه ذر این زمینه اقدام کنید.

فرم مشاوره رایگان

شما می‌توانید اطلاعات تماس خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید تا مشاوران سموا به شما در رسیدن به نتیجه بهتر کمک کنند.